Meet Us

Powstanie WW Building Poland nie było przypadkową decyzją.

W 2008 branża budowlana przezwała swój rozkwit. Przedsiębiorcy nie byli w stanie zaspokoić rosnącego zapotrzebowania na nowe inwestycje. Rozpoczęcie działalności okazało się strzałem w dziesiątkę.

Znajomość rynku budowlanego, ciężka praca oraz nowoczesne zarządzanie pozwoliły nam na dynamiczny rozwój firmy. Sprawnie pozyskiwaliśmy kolejnych inwestorów, a z czasem – zadowolonych klientów. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół o wspólnych celach i zobowiązaniach. WW Building Poland powierza realizację prac swojej sprawdzonej kadrze inżynierskiej – dobrym fachowcom oraz rzetelnym podwykonawcom.

Miniaturka

NASZE PRIORYTETY

Mamy świadomość, że jakość i bezpieczeństwo na budowie są ze sobą ściśle powiązane, dlatego inwestując w bezpieczeństwo otrzymujemy lepszą jakość. Nasze budowy znajdują się pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Pracy oraz Inspekcji BHP, ponadto każdy z pracowników jest odpowiednio przeszkolony oraz wyposażony w odzież ochronną i sprzęt zabezpieczający. Jakość, nowoczesność i niezawodność to nasze priorytety.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Podczas codziennej pracy dbamy o to, by nie zanieczyścić środowiska. Przykładamy dużą wagę do segregacji śmieci oraz odpowiednio utylizujemy odpady budowlane.

Miniaturka

NASZE WARTOŚCI

✓ Lojalność wobec swojego zespołu.

✓ Zaangażowanie i pasja w powierzone obowiązki. 

✓ Troska o ludzi i środowisko.

✓ Podejmowanie działań w sposób uczciwy i etyczny.

✓ Partnerstwo i szacunek.

✓ Zaufanie, satysfakcja klienta, jakość i profesjonalizm.

Nasi Partnerzy